• Zdražení kolejného

  4 čec 23:41

  Absolutně nechápu zdražení kolejného. Nesmyslné zdražení z 2.050 Kč na 2.500 Kč mi přijde zcela zcestné. Odůvodnění typu voda a energie se stále zdražují, ale internet bude již v ceně kolejného. Nechápu. Pokud se internet přidá do ceny kolejného, což je 250 Kč, přijde mi to jako nesmyslný krok. Kdyby se člověk alespoň dočkal WiFi připojení na koleji. Jsme v roce 2018 a ne 2004. Věřím, že se WiFi připojení někdy na kolejích dočkáme, a doufám že se zvýšená cena kolejného projeví např. na koleji K5 rekonstrukcí kuchyní, které jsou v poněkud zlém stavu.

  Abych nebyl jen kritický ke zdražení kolejného, musím říct, že, konkrétně kolej K5, je výborná kolej. Pokoje jsou ve výborném stavu, uklízečky uklízejí perfektně, na chodbách je čisto. Komfort v podobě vlastního sociálního zařízení je nepopsatelný. Vrátné jsou až na vyjímky příjemné.

  Celkově hodnotím ubytování na koleji K5 jako výborné ubytování pro studenty.
 • zdražení kolejného

  30 kvě 07:23

  Nelíbí se mi zdražení kolejného od září. Nechápu, proč musíme platit více. Měly by se zdražit ty zrekonstruované koleje a ne ty, co jsou stále stejné. Za takové ubytování se mi to zdá moc.
 • Uklízečky

  22 kvě 12:24

  Musím hodně pochválit výraznou změnu v systému uklízeni, oproti loňskému roku. Záchody, sprchy, kuchyňka a chodba jsou ve stavu, kdy se nebojím sednout si na záchod,jít si v klidu ohřát jídlo či uvařit a položit cokoli na linku a projít se po chodbě,aniž by se za mnou zvedla vrstva prachu, jako tomu bylo v loni při uklízení jisté firmy. Toto zvedlo hodnotu bydlení na koleji a díky tomuto kolej jenom doporučuji. Skvělé a rozhodně neměnit =)
 • Úklid

  22 kvě 00:13

  Bydlím na K3 a většinou jsem s úklidem spokojená. Někdy ovšem nejmenovaná paní uklízečka vůbec neuklidí. Například, jednou jsem šla po chodbě a vidím, jak paní uklízečka vjela s vozíkem na chodbu, zajela s ním do rohu, sedla si na bobek, opřela se o zeď a psala si něco na mobilu. Poté bez jakéhokoliv úklidu nebo alespoň vytření chodby odjela.
  Ostatní paní uklízečky jsou v pořádku.